Сребърна монета с лика на Доналд Тръмп и надпис 2024. Снимка: Scottsdale Mint, Unsplash
Завчера, пред очите на целия свят се разигра нещо шокиращо. От него светът научи с колко малко ум е бил управляван през последните 4 години, научи, че е бил управляван практически без никакъв ум. Защо светът трябваше да го научи чак завчера? Защо чак завчера хората трябваше да видят, че са били управлявани от дементен човек, че дебил е стоял начело (за което той не е виновен). Защо?
Къде бяха журналистите да ни кажат, че Байдън е дебилизиран, през последните 4 години?
Къде бяха инфлуенсърите, философите, политолозите, говорещите глави по цял свят, защо не казаха когато трябваше, а истината трябваше да бъде разкрита по най-грозния начин, от самосебе си, в телевизионен дебат?
Приятели, лъжат ви. И не ви лъжат само за Байдън и състоянието му. Лъжат ви за всичко важно. Благодарение на лъжата обаче светът е бил на автопилот за последните 4 години. Много неща се случиха през тях, много странни неща и много неща се объркаха.
Дебилността на Байдън не е единствената причина да живеем в странен свят. Друга причина е, че мнението ни се оформя от говорещите глави в медиите и от влиятелните ни познати, инфлуенсърите. Такива сме, стадни животни, стадни инстинкти, следваме стадото, внушаеми сме, обичаме да вървим където е мнозинството.
Извъшват ли медиите предателство спрямо народите, които трябва да информират?
Да, платено. Поради това държаха в дезинформация до вчера, че Байдън е дебилен и дементен, че в самолета няма пилот, а нещата се объркват все повече и повече. Може би си мислим, че това не зссяга България, но я засяга – бяхме свидетели на изключително странни, немислими неща в България през последните години – някаква жена хвърляше гюбеци пред камера и твърдеше, че е американски посланик, докато се прегръщаше с Радев и Янаки Стоилов.

Америка на практика свали проамериканското правителство на България през 2020-а – 2021 г. и го замени с анти-американско, за ужас и изумление на про-американски настроените хора в България, които нямаха обяснение – обяснението на странните феномени в политиката ни го видяхме едва завчера, от екраните. Ама не от тези на българските медиите.
Приятели, а някой казал ли е по някоя медия, че Русия разкри военна база в Судан, на Индийския океан, за пръв път, откак свят светува? Или че на 24-25-ти юни Индия и Русия сключиха договор за военно сътрудничество, а освен договора, водят разговори за още една руска военна база на индийския океан освен тази в Судан?
Каква ще е реакцията на Европа, на нас, за това (ние сме Европа, ако някой е забравил)?
Европа ще отговори решително на руската експанзия, най-вероятно, с недвусмислен отговор, като разкрие нови петстотин клиники за смяна на пола, което направо ще постави кремълския джуджак на колене. Нали? Европа се нуждае да бъде спасена. Спешно.
Спешна смяна на курса от посмешището, в което се превърна през последните години. Ако не смени курса – и ако не започне да слуша волята на народите си, Европа ще се превърне в нещастно икономическо и политическо джудже, тя вече е почти там. Тя няма да запази светая светих на българина – мощната си икономика и благоденствието си.
Навсякъде комунизмът носи разруха и упадък – не се лъжете, днес Eвропа е комунистическа и ще си плати както са си плащали всички комунистически експериментатори, с грозно рухване.
Ако Тръмп спечели, идва дясна вълна и в Европа – и това ще и е абсолютно последният шанс, иначе отива на дъното. И не си мислете, че ако Европа отиде на дъното, Русия ще отиде на Хималаите – Западът и Русия са като Рим и Сасанидската империя през V-ти век. И двете са обскурантиски и на колене, без да носят нищо ново, загубата на едната не значи доминация на другата, и двете са заминали, но ще мерят сили до последен дъх. И дори няма варвари, да им сложат края.
За Европа идва надежда – победа на Тръмп и възкресение на дясната концепция за управление, която слуша народите си, влага ресурс в развитието на икономиките и индустриите си, а не в зелени сделки и комунистически концепции. Българските дясно мислещи може и трябва да се възползват за да, ами, спасят Европа. И България чрез това.
А иначе чакайте да цъфнат налъмите и обяснявайте как Байдън спечелил дебата и Тръмп бил лъжец, след като цял свят видя какво стана и уважението му, респектът му към Запада е нула. Продължавайте да яздите умрелия кон и да го биете с камшика, драги субординати на ляволибералните комунисти в Европа и Америка. Може и да тръгне.